Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 53795380538153825383 ... 8316>
Повідомлення Додано: Чет 26 жов, 2023 20:02

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Немного оффтопа 3 ...

Делегация боевиков ХАМАС приехала с визитом в Москву
Кроме того, по данным СМИ, в настоящее время в Москве находится замглавы МИД Ирана Али Багери Кани.

Одни террористы, убийцы и насильники приехали к другим террористам, убийцам и насильникам
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9730
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Чет 26 жов, 2023 20:08

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Успіх написав:Хіба така велика проблема щомісяця обмінювати 20-25тис. солдат?
Не проблема.
Є нюанси , серед військовозобовязаних
В Україні приблизно 5 млн осіб а-ля успіх
і приблизно 0,5 млн осіб а-ля Будівельник і сини

Якщо міняти успіхів на успіхів - то взагалі без проблем
А от якщо міняти успіхів на Будівельників - то тоді і шапки не буде і з жрачкою проблеми і не тільки на фронті а й у батьків успіхів( без пенсії залишаться)

Тому в мене пропозиція
Нехай мені побажання на заміну пишуть директори/власники фірм(таких на фронті 100 000 ) і я знайду успіха в тилу який замінить директора/власника на фронті
А ти пиши таким самим як ти.
І всім буде щастя.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27587
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 26 жов, 2023 20:40

Все ж дуже просто!©

  Hotab написав:Успіх ,

особисто тебе і твоїх синів поміняють мої прбратими!
- міні-фермер
- власник двох магазинів по автотоварах
- замдиректор швейної фабрики


Зараз цей бізнес стоїть і не працює, а при поверненні хлопців з фронту відновить роботу і поновить платити податки? Я хочу зрозуміти, як це в твоїй голові працює.

Не вірно!
- міні-фермер(трошки зменшив обсяги і переклав все на керування дружини)
- власник двох магазинів по автотоварах (теж їх переклав на керування дружини)
- замдиректор (всі свої повноваження переклав на свого найкращого друга)

Тож - всі бізнеси їхні працюють і всі податки платяться!

Тож - так само може зробити і будівельник і його сини - зробити "жест доброї волі"))
Було б лиш бажання!!! :wink:

п.с.
До речі, замдиректор - став тут моїм найкрашим другом!👍 (тут він працює водієм/переважно підвозить бк на вогневу)
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6358
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 906 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Чет 26 жов, 2023 20:42

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Успіх написав:Тож - так само може зробити і будівельник і його сини - зробити "жест доброї волі"))
Мінус дві тисячі....

Ти пиши побільше
Коли до мене хлопці звернуться в черговий раз за колесами я три куплю , а за четвертим до тебе відправлю..., скріни повідомлень зберігаю в окрему папочку
Подивимось як ти свою сверблячку язика будеш пояснювати над тим кого через тебе не встигли довести до госпіталю.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27587
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2948 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 26 жов, 2023 20:44

Re: Напад росії і білорусі на Україну

"Жители Донбасса уже хотят назад в Украину. При РФ стало невыносимо!" Ведущая РосТВ высказала правду

pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9730
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Чет 26 жов, 2023 20:49

  Denik написав:Під Славутою з Гугл-мапс видно велику базу зберігання озброєння під Славутою.
Ясно, що там могли зберігатися якісь некеровані авіабомби, або інженерні боєприпаси (ні те, ні те зараз нафіг не потрібно).


Ничего себе "не потрібні" - Раша вон ставит на старые бомбы пластмассовые крылышки моторчик батарейку и микросхему за 3 копейки и некерована бомба превращается в планирующую керовану пускаемую вне зоны работы ПВО
katso
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1111
З нами з: 16.05.12
Подякував: 116 раз.
Подякували: 242 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 26 жов, 2023 21:09

  Успіх написав:
  ЛАД написав:А Фриз пишет правильно. Так же, как давно, но более экзальтированно писали Успих и Бобюа.
А я от останнім часом дивлюсь Чаплигу... і він мені починає нагадувати мене)) - такий же емоційний))
https://www.youtube.com/live/dy9CWPQ3E0 ... wFbOERR4rH


ой, Чаплига каже, що на фронті кажуть, що мобілізація така як є не потрібна, а шкідлива
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 35123
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1582 раз.
Подякували: 2775 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 26 жов, 2023 21:17

flyman , бо справді якісний ресурс ще в цоколі. Сумнівається. Без примусу не виходить у нього, як з «вакцинкою» 😀
Hotab
 
Повідомлень: 12308
З нами з: 15.02.09
Подякував: 344 раз.
Подякували: 2235 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 26 жов, 2023 21:34

Schmit
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 26 жов, 2023 21:59

Ситуація “фронт-тили” -- і справді дивна...

З незбагненних мені причин, тили, як я зрозумів, чомусь почали вважати ніби військо їм пожиттєво щось винне.
Це як ніби у випадку, що їдете пустелею, знаходите вмираючу від спраги людину, даєте їй воду -- і все. Довічна вдячність, відданість, вірність -- повний комплект.

Не було такого.
Навіть близько.
У війську не безпритульні. А люди із власністю. Люди, що працювали і платили податки до війни. Мали що пити, мали що їсти, мали все. А наразі вже майже 20міс у режимі вимушеної безпритульності...
І факт, що ми не “відморозились” у перші дні-тижні, коли південь, і навіть вже аж і Правобережжя(!) здавали з мало чи не космічною швидкістю, або не надто завзято тікали від тецека від літа 2022 -- аж ніяк не робить нас пожиттєво винними.

Чому волонтери не можуть воювати? В чому проблема? Всі канали постачання зберігаються і будете “першими людьми на селі” (в сотні, баті, бригаді...)
За потреби -- колишні військові, яким волонтери допомагали -- тепер допомагатимуть тим волонтерам у війську.

Платники податків теж не повинні турбуватись, коли підуть у військо -- військові займуть робочі місця і продовжать сплату податків.

І броні, і тупі відмовки -- вже аж дратують.
Не буде воювати поліція. Навіть якби могла покинути тили без нагляду. Бо це не для таких корумпованих справа. Бо от їм здебільшо і байдуже накази якої влади виконувати.
Не будуть воювати всі одночасно депутати, судді, прокурори. Навіть якби держава і могла існувати(?) без всіх гілок влади одночасно -- їх мало. Навіть з низовим рівнем, який, можливо, і міг би воювати...

Факт в тому, що якщо народ,
якщо вся його працездатна маса в 22млн тилових осіб (+ ~0.5/1 млн війська в тилах), якщо всі вони і далі вперто повторюватимуть, що їм не треба воювати (з якихось причин) -- то як тоді військо зможе залишатись боєздатним???
Військо все з народу.
Переважна більшість у війську, так само як і переважна більшість у країні -- здебільшо схильна до стадного інстинкту. Все їхнє життя будувалось на засадах “бути ‘нормальним’, бути як усі...” І нині тили завзято обрубують цей якір сотень тисяч вояків...
І всі у війську дедалі чіткіше відчувають, або навіть і ясно бачать, що “страшно далекі вони від народу”. Що вони у війську роблять те, що відмовляється робити ~22(.5)/23 однолітків у країни (96...98%). Тобто, руйнівний тиск на психіку у війську -- не лише від ворога і створюваної ним небезпеки, а ще і від тилів. Нема у нас війська з одинаків-профі. А ще й забембаєте навіть те, яке є. Живіть тепер з цим...
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2195
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 136 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 53795380538153825383 ... 8316>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: dimo_0n, pesikot і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 38132
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 199196
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 649225
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама